• Yeni Nesil Teknoloji

Proses Kontrol Cihazları / AR-GE


 

PROSES KONTROL CİHAZLARI

Firmamız mikroişlemci tabanlı elektronik cihazlar üretmektedir.Endüstriyel kuruluşlarımızın sıcaklık , basınç , debi , rutubet ,ağırlık , zaman vb. fiziki parametrelerin ölçülmesi ve kontrol edilmesi ile ilgili üretimler yapmaktadır. ORDEL üretimlerini konusunda tecrübeli elemanlar ile gerçekleştirmektedir. Üretim sonrası yüzde yüz kalite kontrol testlerinden geçmektedir.
 
Firmamız üretmekte olduğu tüm cihazlarına satış sonrası teknik destek vermektedir. Bu konuda çok hassas olan ORDEL ‘sorunsuz müşteri’ sloganı ile üretim ve satış yapmaktadır. Bu nedenle tüm üretimlerimizi ve servis hizmetimizi konusunda uzun yıllara dayalı tecrübeli elemanlar ve teknolojik aletler ile sınırsız ve sorunsuz hizmet vermektedir.
 

AR-GE

Kurulduğu 2004 yılından itibaren AR-GE, ORDEL’in çok önemli ve vazgeçilmez bir bölümüdür. Konusunda tecrübeli mühendisleri ve teknik çalışanlarıyla bir çok ürünü tasarlamıştır. Bu ürünleri endüstriyel kuruluşlarımız, üniversitelerimiz ve araştırma kuruluşlarımızın hizmetine sunmuştur.


 
Sayfamızı Paylaşın