• Yeni Nesil Teknoloji

Hakkımızda


Firmamız, ülkemizde üretici olmanın önündeki tüm zorluklara rağmen, endüstriyel kuruluşlarda ihtiyaç duyulan elektronik kontrol cihazları ve bu cihazlar ile birlikte kullanılacak her türlü sensörün imalatını ve ihracatını yapmak üzere 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
 
Çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, müşterileri ile bütünleşerek ülkemizde ve uluslar arası alanda söz sahibi bir marka olmayı, karlılığı ve verimliliği arttırmayı hedeflemiştir.Üretmekte olduğu ürünler ile kalitenin ve güvenilirliğin yerli üreticiler tarafından da sağlanabileceğini göstermiş, çok kısa zamanda bulunduğu sektörde saygınlık kazanmış ve haklı yerini almıştır.Sınırsız çözüm alternatifleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde çok önemli müşteriler edinmiş ve sağlam temeller üzerine dostluklar kurmuştur. Her geçen gün bu dostluklara yenilerini eklemekte ve bu sayede geniş bir ailenin üyesi haline gelmektedir.Yenilikçilik ve yaratıcılık anlayışı ile AR-GE çalışmalarında örnek bir firma olmayı hedeflemekte, her geçen gün ürün ailesine yenilerini eklemekte ve var olan ürünlerini en son teknolojiye göre geliştirmektedir.Kalifiye iş gücü, kurumsal yapı ve standartlara uyma konularında taviz vermemekte, uluslararası standartlarda bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

ORDEL olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını temel alarak sizlere hizmet vermenin mutluluğu içerisinde olacağız.
 
2004 yılında kurulan firmamız rekabetin çok yoğun olduğu bir dönemde kurulmuştur. Ankara Öveçler semtinde iki ayrı apartman dairesinde kurulmuş olan firmamız bugün Ostim'de 3000m2 kapalı alan kendi binasında 60 kişi personeli ile hizmet vermektedir. Demir Çelik, Kimya, Metalurji, Petro-kimya, Gıda, Çimento, Cam, Seramik, Plastik, Makine, Savunma Sanayii ve diğer sanayii dallarına hizmet vermektedir.Ciddi Ar-Ge çalışmalarından sonra; Proses Kontrol Cihazları, Proses Göstergeleri, Kağıtsız Kayıt Cihazları, Sinyal Dönüştürücüler ve Aritmetik İşlemciler, Bağıl Nem ve Sıcaklık Transmitterleri ve Kontrol Cihazları, Veri Toplayıcılar ( Data Logger ), Fark Basınç Transmitterleri ve Kontrol Cihazları, Ağırlık Kontrol Cihazları, Debi Ölçüm Cihaları, Filtre Zamanlayıcılar, Tarayıcı ve Alarm Cihazları, Yardımcı Yazılımlar, Terokupllar, Rezistans Termometreler ( Sıcaklık Sensörleri ), Termokupl ve Rezistans termometre kabloları, Thermoweller, Termokupl ve Rezistans termometre Yedekleri üreten bir firmadır. Üretimlerimiz dışında Enstrumantasyon malzemeleri konusunda bayiliklerini yaptığımız ürünlerin satışını yapmaktayız. 

 

Sayfamızı Paylaşın